20 יוני 2013

המקרר הספרותי

נותרו לנו בערך 6 שבועות עד המעבר המיוחל לדירה החדשה, ובין עיון בבלוגים ואתרי עיצוב לבין החיפוש אחר הספה המושלמת (וכן, אנחנו גם עובדים) אנחנו מדי פעם מנסים רעיון עיצובי בסגנון עשה זאת בעצמך. לפעמים הניסיון מסתיים בכישלון מהדהד (למשל כשניסינו לעשות את זה) ולפעמים הוא קצת יותר מוצלח, כמו בניסוי המגנטים שלהלן.

טפט מקרר סטנדרטי

זה התחיל כשחשבנו על כל מיני אפשרויות (זולות) לשפר את המראה של המקרר הסתמי למדי שנביא לדירה שלנו. בהתחלה חשבנו על טפט למקרר אבל רוב הגרסאות שראינו הן יקרות וקיטשיות. האמת היא שעם כל השאר הדברים עליהם עוד נאלץ להוציא כסף, העדפנו למצוא אופציה שהיא לא סתם זולה, אלא כמעט בחינם. ואז נזכרנו באוסף הגלויות של הוצאת הספרים פינגווין שקנינו לפני כמה זמן באוקספורד. מאחר שאנחנו לא ממש שולחים גלויות כל יום נותרו לנו מספיק כדי לכסות את המקרר, ומאחר שרוב הגלויות באוסף בכל מקרה די דומות זו לזו (כל הגלויות מציגות כריכה של ספר, רובם מהסדרה הדו-צבעית המוכרת) השילוב שלהן יוצר סוג של אחדות רפטטיבית עם וריאציות, כמו בתמונות פחיות המרק של קמפבל של אנדי וורהול.

אוסף הגלויות הממוגנטות על המקרר הנוכחי
 (אני מאמין שהן יראו אפילו יותר טוב על המקרר בדירה החדשה, בלי הידיות הכפולות באמצע)

הביצוע היה פשוט למדי; אני מניח שגם אתם כל הזמן מקבלים מגנטים של אינסטלטורים / מדבירים / מנעולנים וכיו"ב ולא יודעים אם לזרוק אותם לפח או לכער איתם את המקרר - אז הנה הפתרון: הדבקנו את כל אחת מהגלויות למגנט (באמצעות מכחול, עם תערובת של דבק לבן ומעט מים) ולאחר שנתנו להן כמה דקות להתייבש כיסינו את מקררנו הנוכחי. יתרון משמעותי אחד הוא שניתן לשנות את הסדר איך שרוצים ולהוריד אותם לגמרי אם נמאס (או כשעוברים דירה או מחליפים מקרר).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה